KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11733222
nr 1173 3222
Ulrika Jevbratt
(f. 1961), Sverige
Färgetsning, "Nya Tulpaner". Signerad, numrerad 3/90, motivet: 48x62 cm
Ulrika Jevbratt, svensk bildkonstnär född 1961.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:47:55
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr